Przejdź do głównej zawartości

Kursy Agile - czy warto w nie inwestować?

Inwestycja we własną wiedzę i umiejętności jest najlepszym sposobem na rozwój kariery zawodowej. Motywacje do poszerzania zakresu posiadanych umiejętności mogą być przeróżne, począwszy od zaspokajania ambicji, aż po chęć osiągania większych zarobków.

Oferta różnej maści kursów i szkoleń jest obecnie na tyle szeroka, iż ciekawe propozycje mogą znaleźć zarówno osoby dopiero wkraczające na rynek zawodowy, jak i takie, którym już bliżej niż dalej do wymarzonej emerytury. Czy opłaca się inwestować w kursy agile? Oczywiście, że tak!

Oferta kursów - na co warto zwrócić uwagę?

Scrum szkolenie to jedna z propozycji, na którą w ostatnim czasie można natrafić najczęściej, przeglądając oferty szkoleniowe skierowane do osób chcących rozwinąć skrzydła w zarządzaniu projektami.

Agile szkolenie to między innymi szkolenie product owner przeznaczone dla właścicieli produktów. Oferta jest jednak znacznie bardziej rozbudowana i zawiera szereg innych propozycji, wśród których można wymienić agile foundation Warzawa.

Która z powyższych propozycji jest najlepsza? To już zależy od tego, w którą stronę ktoś się chce rozwijać. Im więcej kursów, tym lepiej, jednak nie można łapać kilku srok za ogon, gdyż wówczas można się tak naprawdę niczego nie nauczyć.


Zobacz też: http://tiny.cc/proces-wdrazania-agile


O czym pamiętać zapisując się na kurs?

Gdy już ścieżka rozwoju zawodowego zostanie jasno określona, wówczas przychodzi moment wyboru konkretnego kursu. Szkolenia project management są otwarte dla wszystkich - i dla osób z dużym doświadczeniem i dla takich, które dopiero stawiają pierwsze kroki na zawodowej ścieżce.

Czym się kierować wybierając kurs? Sporo osób zapewne odpowie, że jego ceną. Nie jest to najlepsze podejście do tematu. O wiele lepiej jest postawić na jakość szkolenia, bo koszty poniesione w związku podnoszeniem zawodowych kompetencji prędzej czy później się zwrócą.

Im lepszej jakości będzie zdobyta wiedza, tym łatwiej będzie przekuć ją na realne działania przynoszące konkretne zyski. Idąc z duchem czasu, sporo szkoleń można odbyć zdalnie, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia tę formę zdobywania wiedzy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

O prawie pracy

Zmienia się także cyfra w dacie, ale nie tylko - nowy rok to czas, kiedy często wchodzą w życie nowe rozwiązania prawne, czy te zmiany w rozwiązaniach prawnych już istniejących. W 2017 roku zmieniło się wiele przepisów dotyczących prawa pracy.

Wyposażenie w laboratorium

Badania prowadzone w laboratoriach mikrobiologicznych znajdujących się w fabrykach produkcyjnych umożliwiają stałą kontrolę jakości. Z tego względu jest toż szczególnie ważne miejsce, które jest wpływ na całą produkcję oraz rozwój całej firmy. W klubu z tym bardzo efektywne jest częste sprawdzanie stanu sprzęty wykorzystywanego w trakcie wykonywanych badań.

Kodeks pracy - zmiany

Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku jest aktem prawnym powszechnie obowiązującym regulującym najważniejsze kwestie związane z prawem pracy. Rok 2018 miał upłynąć pod znakiem znaczących zmian w Kodeksie pracy, ale tak się ale nie stało. Największe zmiany dopiero się szykują.